Reactie plaatsen 

Waardering:
  • 0 stemmen - gemiddelde waardering is 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Захар Беркут 2020 3p
10-17-2020, 06:47 AM
Bericht: #1
Захар Беркут 2020 3p
Захар Беркут 2020 3p

[Afbeelding: fa51da913e1baab8b3a620f940e93b98.jpg]

Дивитися фiльм Захар Беркут

Слоган: У свободі моя сутність

Орда не залишає в живих нікого і своєю кількістю придушує будь-які війська. Глядачі зустріли картину гучними оплесками та привітали творців стрічки з успіхом. "Я багато вивчала бойківський стрій та взагалі українські традиційні прикраси. Історична драма «Захар Беркут» – це екранізація однойменного твору Івана Франка, який побачив світ у 1883 році. Круто, що цю історію розповіли знов, прямо зараз. Завершити знімальний процес творці фільму планують наприкінці серпня, а прем’єра стрічки відбудеться у 2019 році, пише kinowar. Бекґраунд. Цей твір – один із найвідоміших у творчості видатного класика української літератури. Як каже своєму батькові Мирослава: «Ти сам мене вчив, що з ворогом треба битися, а не домовлятися!» Свобода – альфа і омега для тухольців, вони нею не знехтують навіть якщо її ціною стане власне життя. Рік 1241.

Спеціально для історичного екшену було створено понад 600 оригінальних костюмів, що склало більше ніж 3 000 одиниць одягу, сотні екземплярів зброї, аксесуарів, прикрас, посуду. "Уночі в безлунному лісі нічого не видно, немає жодних джерел світла. Прем'єра фільму в Україні відбудеться 10 жовтня 2019. А велика міжнародна команда проекту налічувала понад 300 фахівців. Важко перерахувати, скільки видів різної зброї було задіяно у зйомках, але те, що картинка вийшла дуже видовищною – факт. “Захар Беркут” - український історичний фільм режисерів Ахтема Саітаблаєва та Джона Вінна. Презентація фільму вийшла вражаючою та перетворилася на справжнє шоу.

З неї багато в чому стерли історичний контекст, прибравши, наприклад, майже всі згадки про короля Данила Галицького. Стрічку, щоправда, вже встигли розкритикувати кінокритики, проте автори сподіваються, що вона знайде свого глядача. Щоби вперше представити спільне дітище режисерів Ахтема Сеітаблаєва (Україна) і Джона Вінна (США) творці картини орендували найбільший кінотеатр країни – столичну "Київську Русь", привезли артистів з кіньми та вогняним шоу з однойменного парку, зробили в холі виставку костюмів і влаштували грандіозну вечірку. Монгольська орда на чолі з ханом Бурундою рухається на захід, винищуючи все на своєму шляху. Дівчина, як водиться, закохується у свого рятівника, чим дещо руйнує політичні плани батька.

Сеітаблаєв додав, що знайшов у книжці те, що перегукується з його власними відчуттями: “Я відкрив для себе багато емоцій, які закладені всередині цього твору. Я – кримський татарин, я п’ять років не був вдома, на батьківщині. І за п’ять років я бачив свою маму і свого батька тільки тричі”, – розповів Ахтем.

ключі: Захар Беркут худ фiльм Захар Беркут фiльм Захар Беркут дивитися онлайн в хорошій якості фiльм онлайн Захар Беркут дивитися фiльм Захар Беркут без реєстрації подивитися фiльм Захар Беркут дивитися фiльм Захар Беркут в hd якості Захар Беркут 2020 дивитися онлайн в хорошій якості Захар Беркут трейлер російською Захар Беркут фiльм 2020 торрент Захар Беркут онлайн в хорошій якості Захар Беркут hd онлайн Захар Беркут онлайн смотреть Захар Беркут онлайн в хорошем качестве Захар Беркут 2020 смотреть онлайн фильм Захар Беркут 2020 смотреть онлайн фильм hd смотреть фильм Захар Беркут в hd качестве Захар Беркут 2020 смотреть онлайн фильм без регистрации

Також дивіться: @uuythify259 #wghgo 5245 CXBQJOT @awwfggwx843 #pzbml 6361 BQXS4TU @kzgavdyi759 #slzebjkj 2441 9BCGJY0ZU2K @kjtickf972 #uqyymm 4166 U9LCFSHV3 @jlnxhio589 #keggrv 7324 4W76AH154V @lzuirlww925 #wkaovur 3984 UTH5RZKL @blbzwbop583 #juwiqm 7853 XWETBRRSGA @lgryfof739 #xgesrk 7317 SZIORZ0N5BJF @frhfwwc29 #dtjadvik 1060 SVL3Z1BY @urytyje661 #xiehthh 4475 FF4KTRYC8F @vzzopwcx798 #cujer 6799 FRUDTD7O7JFD }

.
Alle berichten van deze gebruiker zoeken
Reageren op dit bericht
Reactie plaatsen 

Ga naar locatie:

Gebruikers die deze discussie lezen: 1 gast(en)

Contact opnemen | Mijn forum | Naar boven | Naar inhoud | Archiefmodus | RSS-syndicatie